[Firma] Medpolonia.com.pl - Szpital prywatny Poznań


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Nowoczesny szpital prywatny Poznań, który od początku swojej działalności cieszy się faktycznie niesłychanie dobrą opinią wśród pacjentów. Kieruje swoją propozycję do wszystkich wypatrujących specjalistów z górnej półki.
Szpital Medpolonia oferuje szereg usług. W szerokiej ofercie posiada rozbudowane pakiety diagnostyczne Poznań, jakie pozwolą na rozpoznanie kłopotu oraz trafne postawienie diagnozy. Grono fachowców, z pomocy jakich mogą korzystać pacjenci obejmuje takich medyków, jak chirurg Poznań, laryngolog Poznań czy ortopeda Poznań. Placówka oferuje także pomoc takich znawców, jak lekarz rodzinny Poznań i pediatra niedziela Poznań. Także medycyna pracy Poznań znajduje się w ogromnej ofercie placówki.
Placówka wykonuje szereg badań diagnostycznych, wśród których dostępne są też te finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Gastroskopia Poznań oraz kolonoskopia Poznań to tylko część badań, jakie w szpitalu wolno wykonać. Na uwagę zasługuje endoskopia NFZ Poznań, jaka w placówce wykonywana jest dosyć często. Operacja endoskopowa zatok jest jednym z zabiegów, jakie w swojej ogromnej ofercie posiada szpital.
Przychodnia specjalizuje się nie tylko w diagnostyce oraz leczeniu, jakkolwiek również rehabilitacji. Rehabilitacja dziecięca prowadzona jest w placówce przez wykwalifikowanych, doświadczonych rehabilitantów. W placówce użytkowana jest fala uderzeniowa Poznań.
Placówka zarządza najnowocześniejszym oprzyrządowaniem, który pozwala na pracę na najwyższym poziomie: skuteczną diagnostykę i skuteczne leczenie. Personel troszczy się o to, żeby pacjenci czuli się w rzeczywistości komfortowo.
Nazwa (Usługa)Medpolonia.com.pl - Szpital prywatny Poznań
Ogłoszenieprywatne
Dodano30.11.2023
MiastoPoznań
WojewództwoWielkopolskie
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię