Świat ofert

Oferty nie z tej ziemi!

[Firma] Szkolenie Excel


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Witamy w witrynie internetowej firmy Langolian. Przeprowadzamy kursy MS Excel na trzech poziomach zaawansowania. Nasza bogata oferta zawiera profesjonalne szkolenia Excel zarówno dla osób początkujących w których kursant zaczynający pracę z Excel-em zapozna się m. in. z podstawowymi zasadami tworzenia i działania arkuszy kalkulacyjnych, opanuje umiejętności pozwalające na pracę z arkuszami kalkulacyjnymi , czy wykonywaniem obliczeń, sporządzaniem raportów
poprzez Excel średnio zaawansowany , który przeznaczony jest dla kursantów , które już poruszają się w środowisku Excela, kończąc na poziomie zaawansowanym dzięki, któremu kursant poszerzy wiedzę z obszaru analizy danych, tworzenia zaawansowanych formuł , grupowanie danych , tworzenie wykresów, co w przyszłości przełoży się na szybsze i sprawniejsze wykorzystanie możliwości MS Excel-a

Jeżeli nie jesteś pewien/pewna od jakiego poziomu powinieneś/powinnaś zacząć kurs MS Excel , napisz do nas e-maila, a prześlemy Ci do wypełnienia ankietę przedszkoleniową, która po sprawdzeniu przez naszego trenera, pozwoli nam zaproponować od którego poziomu zacząć kurs .

Na stronie firmy Langolian znajdą Państwo szkolenia z programowania w języku Visual Basic w aplikacji Excel oraz pozostałe szkolenia z pakietu MS Office .

W witrynie Langolian znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące kursów oraz terminów poszczególnych szkoleń . Szkolenia Excel prowadzimy w trybach otwartym, zamkniętym oraz zdalnie, w zależności od zapotrzebowania Klienta i ilości zgłoszonych osób . Kursy Excel prowadzimy na terenie całej Polski, kursy otwarte w większych miastach, np. Gdyni , Łodzi Białymstoku , Katowicach . Natomiast w przypadku kursów zamkniętych dojeżdżamy do siedzib naszych Klientów, tu zarówno termin, jak i szczegółowy program możemy dostosować do potrzeb i poziomu danej grupy szkoleniowej .

W przypadku gdy brak czasu ogranicza Państwu przyjazd na kurs w formie otwartej , zachęcamy do zapisania się na szkolenia w formie zdalnej (oprócz faktu, iż kursanci nie widzą wykładowcy - kamera nie jest wymagana) forma zajęć zdalnych niczym się nie różni od kursów Excel „face to face” . Trener cały czas udostępnia ekran swojego komputera , natomiast uczestnicy w miarę potrzeby lub problemu z jakimkolwiek z zagadnień, mają możliwość udostępnienia własnego ekranu.
Nazwa (Usługa)Szkolenie Excel
Ogłoszenieprywatne
Dodano30.09.2023
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię