[Firma] Wypożyczalnia odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Najlepsza wypożyczalnia sprzętów piorących. Trudnimy się dzierżawą sprzętów do czyszczenia ekstrakcyjnego. W wypożyczalni posiadamy urządzenia piorące marki Karcher. Oferowane sprzęty są co jakiś czas naprawiane.

W ofercie mamy sprzęty Karcher Puzzi 10/1. Razem z odkurzaczem dajemy dwie ssawki: do czyszczenia foteli a także do usuwania brudu z dywanów.

Jest możliwość wypożyczenia na dobę lub cały weekend. Odkurzacz można wypożyczyć bez dodatkowych opłat w siedzibie wypożyczalni. Na obszarze stolicy i okolic np. w Markach czy Duchnowie przywozimy i zabieramy urządzenie bezpośrednio do domu.

Należy prać kanapy nie mniej niż raz w roku. Dzięki regularnemu czyszczeniu można zatrzymać na dłużej schludny wygląd narożnika. Wewnątrz materiału gromadzi się wielka liczba roztoczy. Oprócz tego zaświniona kanapa nie wygląda zbyt dobrze.

Specjalistyczne firmy z Warszawy na ogół wykonują czyszczenie dywanów metodą wypłukiwania. Skupia się na czyszczeniu tapicerki mieszaniną wody i płynu do prania. To nieskomplikowana i wyjątkowo efektywna metoda, która świetnie sprawdza się w przypadku najcięższych do usunięcia zabrudzeń.

Czy realne jest wyczyszczenie wszystkich plam z wykładziny? Z reguły tak. Odpowiednio dobrana metoda razem z odpowiednim odkurzaczem oraz sprawdzonymi środkami do czyszczenia umożliwia wyeliminować wyjątkowo uciążliwe zabrudzenia, jakie źle wpływały na „look” dywanu.
Nazwa (Usługa)Wypożyczalnia odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie
Ogłoszenieprywatne
Dodano24.05.2021
MiastoWarszawa
WojewództwoMazowieckie
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię